+90 532 2661150 Whatsapp

100% DOĞAL SABUN VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Toptan Doğal Sabun Üretimi – Yurtiçi ve Yurtdışı

Natura Sabun, Türkiye’nin en büyük toptan doğal sabun ve cilt bakım ürünleri üreticisidir. 12 ülke için doğal sabun ve cilt bakım ürünleri üretimi yapmaktayız. 26 senelik sektör tecrübesi bulunan firmamızın başlıca amacı her geçen gün daha iyi kalite-fiyat-memnuniyet çizgisinde ürünlerini müşterilerine sunmaktır. Tüm ürünlerimiz, doğal sabun ve cilt bakım ürünleri deneyimli Kimya Mühendisi Uğur ÖZTEMİZ ve deneyimli ekibi tarafından özenle geliştirilmekte ve el yapımı olarak üretilmektedir.

Yüksek kapasiteli üretim olanaklarımız ile Türkiye’den doğal sabun, doğal şampuan, doğal cilt bakım ürünlerinin üretimini hızlı biçimde gerçekleştirip yurt dışı ve yurt içi sabun başta olmak üzere taleplerinizi karşılıyoruz. İstediğiniz spesifik özellikte ürünleri de gelişmiş ar-ge ekibimiz sayesinde üretip hizmetinize sunuyoruz. Toptan sabun üretiminde bir marka haline gelmiş Natura Sabun, gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alan bir firmadır.

  • doğal defne sabunu
  • toptan avokado kantaron sabunu
  • toptan argan sabunu, toptan doğal sabun

Görsel Hitap – Dikkat Çekici Ürün

Toptan doğal sabun ve cilt bakım ürünlerinde güzel görselliğin, ürün içeriği ve etkisi kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her ürünümüzün içeriği kadar görüntüsüne de önem veriyoruz. Bunları yaparken doğallıktan ise asla ödün vermiyoruz. Görseliği etkileyici ve diğerlerinden ayırt edilen ürünleri pazarlama şansınız da çok daha fazladır.

En Kuvvetli & Kalıcı Doğal Kokular

Toptan doğal sabun üretiminde tabuları yıktık. Çok güçlü ve kalıcı doğal kokulara sahip sabunlar üretiyoruz. Doğal sabunlarımızı üretirken uyguladığımız benzersiz ve özel teknik, bizi doğal sabun üreticileri arasında farklı kılan bir diğer detay. Bu teknik sayesinde sabunlarımızın şifalı özelliğinden ödün vermeden doğal kokularını çok kuvvetli ve kalıcı yapıyoruz.

Besleyici ve Nemlendirici

Doğal sabun, şampuanlarımız ve doğal cilt bakım ürünlerimizin içeriğindeki zeytinyağı, sheabutter yağı, defne yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı ve kayısı çekirdeği yağı gibi temel girdilerin yanı sıra her ürüne özgü, spesifik doğal yağlar sayesinde ürünlerimiz besleyici, nemlendirici ve şifalıdır. Bütün ürünlerimizde en yüksek kalite girdiler kullanılır. Sabun üreticileri arasında araştırma yaparken üründeki girdilerin kalitesine de dikkat etmeniz çok önemlidir.

En Yüksek “Kalite – Fiyat” Çizgisi

Türkiye’nin en deneyimli toptan doğal sabun ve cilt bakım ürünleri üreticisi olarak siz değerli müşterilerimiz, ortaklarımız için ürün fiyatının, kalitesi kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden her geçen gün üretim tekniklerimizde geliştirmeler yaparak üretim maliyetlerimizi düşürüyoruz. Sizlere daha uygun fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Tabi ki bunları ürün kalitesinden asla ödün vermeden yapıyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: (+90) 532 266 1150

Türkiye’den doğal sabun üreticisi arıyorsanız doğru yerdesiniz, yurtiçi ve yurtdışına doğal sabun, şampuan ve cilt bakım ürünleri ihracatı konusunda yüksek kapasitemiz ile hızlı bir şekilde isteklerinizi karşılıyoruz. Dilerseniz showroomumuzdan seçim yaptığınız ürünleri, dilerseniz de her türlü özel tasarım isteklerinizi, deneyimli Kimya Mühendisi Uğur ÖZTEMİZ ve kimya mühendisi, kimyagerlerden oluşan ekibi ile en hızlı şekilde karşılıyoruz. Yurtdışına sabun ihracat talepleriniz konusunda deneyimli olan firmamız, ürünlerinizin sorunsuz şekilde taşınması için her türlü dökümantasyona sahiptir. Doğal sabun satın almak için şimdi bizimle iletişime geçip, bilgi alabilirsiniz.